Slajd 5
OFICJALNA STRONA
  •  
 

Aktualności

 

 

Arboretum
 
 
 
 
Informacje
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9.00-18.00
sobota - niedziela i święta
10.00-18.00
Kontakt
Telefon
(16) 671 64 25
Email
arboretum@poczta.onet.pl
Lokalizacja
Bolestraszyce 130, 37-722 Wyszatyce

22 marca 2024 Arboretum Bolestraszyce Centrum Kulturalne w Przemyślu

Międzyszkolny Konkurs i Konferencja – XXII edycja

Flora i fauna słodkowodna

Jak zmieniające się warunki takie jak susza, powódź, zanieczyszczenia, presja gospodarcza wpływają na dobrostan roślin i zwierząt żyjących w zbiornikach wodnych, ciekach oraz na terenach podmokłych?

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponad podstawowych do podjęcia próby sformułowania własnego poglądu na zagadnienie poruszane w trakcie tegorocznych obchodów ŚDW. Zapraszamy do wzięcia udziału i zgłoszenia oryginalnych wypowiedzi w konkursie w wybranej kategorii:

  • praca pisemna
  • praca plastyczna
  • praca multimedialna i fotografia
  • program artystyczny.

 

Prace pisemne, plastyczne, fotografie, prace multimedialne oraz zgłoszenia programów artystycznych prosimy nadsyłać do 8 marca 2024 r. na adres:

Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach, 37-700 Przemyśl,
skr. poczt. 471, tel/fax 16 67 16 425; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki, w terminie do 22 marca 2024 roku, zostaną podane na stronie internetowej Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach www.bolestraszyce.com.pl

Konferencja i podsumowanie konkursów odbędą się w dniu 22 marca 2024 roku, a jej rozpoczęcie nastąpi o godzinie 9 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Osoby przystępujące do konkursów zobowiązane są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który znajduje się na stronie internetowej 24Regulamin Konkursu

Obowiązkowo każdy uczestnik konkursu powinien wypełnić i dostarczyć do Arboretum zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (druga strona zaproszenia).

Zaproszenie do pobrania --> Zaproszenie ŚDW 2024