Slajd 5
OFICJALNA STRONA
  •  
 

Godziny otwarcia i cennik

 

 

Arboretum
 
 
 
 
Informacje
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9.00-18.00
sobota - niedziela i święta
10.00-18.00
Kontakt
Telefon
(16) 671 64 25
Email
arboretum@poczta.onet.pl
Lokalizacja
Bolestraszyce 130, 37-722 Wyszatyce

VOD

 

 

 

Zapraszamy na niezwykłą podróż po Arboretum Bolestraszyce, gdzie przyroda staje się prawdziwym spektaklem dla zmysłów!

Nasz film zabierze Cię w magiczną podróż po tym urokliwym ogrodzie, gdzie natura rozkwita w pełni swojego piękna. Przygotuj się na ekscytującą wędrówkę po labiryntach kolorów, zapachów i dźwięków. Arboretum Bolestraszyce to nie tylko miejsce pełne egzotycznych roślin i drzew, ale także oaza spokoju i relaksu. Przyjrzymy się różnorodności flory, zanurzymy się w soczyście zielonych zakątkach ogrodu, a także poznamy historię tego niezwykłego miejsca. Odkryj z nami, jak Arboretum Bolestraszyce staje się prawdziwym ogrodem zmysłów, ożywiając nasze uczucia i inspirując do odkrywania piękna natury na nowo. Gotowi na niezapomnianą podróż? Kliknij play i dołącz do nas w tym magicznym miejscu!

 

Zapraszamy Cię na fascynującą podróż przez malownicze Ogrody Podkarpackie, gdzie przyroda i kultura splatają się w jednym niezwykłym tańcu.

Nasz film zabierze Cię w podróż przez magiczne ogrody, pełne roślinności o niezwykłej różnorodności, oraz wprowadzi Cię w bogatą historię i dziedzictwo tego regionu. Podkarpackie to miejsce, gdzie natura i człowiek współtworzą unikalne ogrody, zachowując przy tym tradycje i historię przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Poznasz tajemnice kulturowe, które wpłynęły na kształtowanie ogrodów i odkryjesz, jakie skarby przyrodnicze skrywa ten region. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez piękno Ogrodów Podkarpackich, gdzie historia i natura spotykają się w harmonii. Kliknij play i dołącz do naszej wyjątkowej wyprawy przez te urocze ogrody oraz ich niezwykłe dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe.

 

Zapraszamy Cię na niesamowitą podróż przez magiczny świat derenia w Arboretum Bolestraszyce!

Nasz film to hołd dla tej niezwykłej rośliny, która zachwyca nas swoim pięknem przez cały rok. Od wiosennego rozkwitu po zimową drzemkę, derenie w tym uroczym ogrodzie prezentują się w pełnym blasku. Międzynarodowy Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce to okazja do odkrycia różnorodności odmian derenia i ich niezwykłego uroku. Przyjrzymy się, jak ta roślina zmienia się i przystosowuje do różnych pór roku, inspirując nas swoją wytrwałością i urodą. Przygotuj się na fascynującą podróż przez ogrody Arboretum Bolestraszyce, gdzie derenie ukazują swoje piękno w czterech porach roku. Kliknij play i dołącz do nas, aby cieszyć się tą niezwykłą przyrodniczą ucztą!

 

Witajcie na wirtualnym Festiwalu Derenia w Arboretum Bolestraszyce 2020!

Przedstawiamy niezwykłą kolekcję pomologiczną Arboretum w Bolestraszycach, gdzie Elżbieta Zygała zaprezentuje bogactwo różnorodnych odmian jabłoni. Ta pasjonatka owoców zaprowadzi nas przez fascynujący świat jabłoni i ich wyjątkowych smaków. Przygotujcie się na podróż po owocowych doświadczeniach, gdzie poznamy nie tylko unikalne odmiany jabłoni, ale także dowiemy się, jakie kulinarne cuda można stworzyć, wykorzystując te wyjątkowe owoce. Kliknij play i dołącz do nas, aby odkryć tajemnice pomologicznej kolekcji na tym niezapomnianym wirtualnym festiwalu w Arboretum Bolestraszyce!

 

Zapraszamy serdecznie na prezentację pani profesor Svitlany Klymenko, która przedstawi i wprowadzi w temat dereniowy i jak go uprawiać. A przede wszystkim prezentuje też swoje odmiany, bo jest twórczynią największej i najciekawszej kolekcji derenia na świecie.